Приветствую Вас Гость!
П`ятниця, 17.11.2017, 19:28
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Главная » 2015 » Вересень » 21 » «Про запобігання корупції»
«Про запобігання корупції»
19:37

Відповідно до ст.1 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII органи прокуратури України відносяться до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Упродовж 2015 року прокуратурою Великописарівського району вживаються активні заходи щодо протидії вчиненню корупційних адміністративних правопорушень. Так за вищевказаний період виявлено 14 корупційних адміністративних правопорушень та складено відповідно 14 протоколів про вчинення корупційних адміністративних правопорушень. Найпоширенішими корупційними правопорушеннями являються порушення вимог фінансового контролю та порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Всі 14 протоколів про вчинення корупційних правопорушень розглянуто судом та на правопорушників накладені адміністративні стягнення у виді штрафу.

Крім того прокуратурою Великописарівського району у 2015 році розпочато 2 кримінальних провадження з ознаками корупції. За результатами досудового розслідування вказані кримінальні провадження закриті та на правопорушників складено протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень. На даний момент прокуратурою району здійснюється процесуальне керівництво по кримінальному провадженню з ознаками корупції, а саме пропонування неправомірної вигоди службовій особі, досудове розслідування по якому проводить СВ В.Писарівського РВ УМВС України в Сумській області.

Водночас слід зауважити, що упродовж поточного та минулого років до прокуратури району не надходило жодного звернення з приводу вчинення корупційних правопорушень посадовими особами державної влади та органами місцевого самоврядування. 

У зв’язку із цим прокуратура району інформує, що в прокуратурі Великописарівського району діє «гаряча лінія» за телефонним номером 5-12-76 на яку можуть звертатись особи із повідомленнями про вчинення корупційних правопорушень. 

 


Старший прокурор прокуратури 

Великописарівського району

юрист 2 класу Андрій Кісельчук

Просмотров: 210 | Добавил: vorskla1968 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]