Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 01:08
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

Брифінг

Брифінг

начальника Великописарівського відділу Охтирської місцевої прокуратури Бречки В.Д., т.в.о. начальника Великописарівського ВП Охтирського ВП ГУПН в Сумській області Сидоренка Ю.В., начальника СВ Великописарівського ВП Охтирського ВП ГУПН в Сумській області Гордієнка В.І. 

 

Т.в.о. начальника Великописарівського ВП Охтирського ВП ГУПН в Сумській області майор поліції Сидоренко Ю.В. повідомив:

«Протягом 5 місяців 2016 року на території Великописарівського району зареєстровано 799  заяв та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події, із яких внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 123.

За 5 місяців на території району скоєно 37 тяжких злочинів, особливо тяжкі злочини не реєструвалися.

Найбільша кількість злочинів зареєстровано на території Кириківської селищної ради – 27, Великописарівської селищної ради – 24, Рябинівської сільської ради – 12, Тарасівської сільської ради – 9. 

За 5 місяців 2016 року в залишку не розшуканих злочинців в Великописарівському ВП складає 5 осіб.

У залишку знаходиться 1 особа категорії безвісти зниклих.

Протягом 5 місяців 2016 року дільничними інспекторами поліції складено 129 адміністративних протоколи:


- за ст. 51 КУпАП (дрібне викрадення чужого майна) – 1, 


- за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) –16,


- за ст. 173-2 КУпАП (вчинення насильства в сім’ї) – 23, 


- за ст. 175-1 КУпАП (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) – 1, 


- за ст. 176 КУпАП (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення) –6, 


- за ст. 178 КУпАП (поява у громадських місцях у п’яному вигляді) – 28,


- за ст. 181-1 КУпАП (заняття проституцією) – 2, 


- за ст. 183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) –4, 


- за ст. 185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції) – 2,


- за ст. 187 КУпАП (порушення правил адміністративного нагляду) – 12.

 

- начальник слідчого відділення Великописарівського ВП Охтирського ВП ГУПН в Сумській області майор поліції Гордієнко В.І. повідомив:

«За звітний період 2016 року в слідчому відділені Великописарівського ВП (смт. В.Писарівка) Охтирського ВП ГУНП в Сумській області у провадженні знаходилося 194 кримінальних проваджень. 

Всього закінчено 91 кримінальне провадження, з яких 39 направлено до суду. 

Протягом звітного періоду 2016 року строки досудового розслідування, а також строки тримання під вартою підозрюваних осіб, у кримінальних провадженнях, що перебували в провадженні слідчих Великописарівського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області – не продовжувався. 

Слідчі за погодженням з процесуальними керівниками прокуратури протягом січня-травня 2016 року звертались до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою три рази, у виді особистого зобов’язання 3 рази, всі клопотання слідчих задоволено судом.

 

- начальник Великописарівського відділу Охтирської місцевої прокуратури радник юстиції Бречка В.Д. повідомила:

«Протягом 5 місяців 2016 прокурорами Великописарівського відділу Охтирської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення в суді по 38 кримінальним провадженням По 17 кримінальним провадженням винесено вироки суду, 18 кримінальних проваджень закрито на підставі п.7 ч.1 ст.284 КПК України у зв’язку з відмовою потерпілого від обвинувачення, 3 кримінальних проваджень закрито на підставі ч.2 ст.284 КПК України у зв’язку зі звільненням особи від кримінальної відповідальності . 

Упродовж звітного періоду Великописарівським відділом Охтирської місцевої прокуратури проведено перевірки діяльності Великописарівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції та Великописарівського відділення поліції Охтирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області на предмет додержання вимог законодавства при проведені індивідуально-профілактичної роботи із особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та звільненими від відбування покарання з випробуванням. За результатами перевірок внесено акт прокурорського реагування, який розглянуто та задоволено.

Окрім того, на даний час здійснюється досудове розслідування по 3 кримінальних провадження за фактами вчинення кримінальних правопорушень пов’язаних з корупцією. По вказаним кримінальним провадженням на даний час виконуються необхідні процесуальні та слідчі дії.

 У поточному році Великописарівським відділом Охтирської місцевої прокуратури складено 1 протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, який в подальшому направлено на розгляд до Великописарівського районного суду Сумської області. За результатами розгляду адміністративної справи судом 1 особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Крім цього, Великописарівським відділом Охтирської місцевої прокуратури встановлено факти невиплати випускникам комунального закладу Сумської обласної ради – Правдинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Великописарівського району державної соціальної допомоги, передбаченої ст. 8 Закону України «Про забезпечення організаційно - правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». З метою захисту соціальних прав неповнолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування підготовлено до суду 4 позовні заяви про зобов’язання вказаного закладу нарахувати та виплатити неповнолітнім дітям допомогу на загальну суму 30694 грн.».

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (24.06.2016)
Просмотров: 327 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]