Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 00:28
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

Брифінг силовиків

 

Начальник Великописарівського ВП Охтирського ВП ГУПН в Сумській області полковник поліції Цуріков Олег Миколайович повідомив:

Станом  на 31 січня 2017 року по єдиному обліку В-Писарівського відділення поліції зареєстровано 143 повідомлення про злочини, що вчинено або готуються, що на 2 більше  ніж у минулому році за аналогічний період.

Слідчими до  Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 17 проваджень, що містять ознаки кримінального правопорушення, в минулому році 14, з них 4 тяжких.

По видах злочинів зареєстровано: крадіжок – 6, наркозлочини – 3, незаконне поводження зі зброєю – 1, у т.ч. вогнепальна – 1.

Як негатив можна відмітити те, що в Великописарівському районі вчинене шахрайство, яке на даний час не розкрите, та вчинене особами роменської національності, збільшилась кількість тяжких злочинів + 2 в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Також  збільшилась кількість вчинених крадіжок на 1 злочин, ніж у минулому році. Розкрито лише п’ять злочинів минулих років.

Але як позитив можна зазначити, що на території району не допущено вчинення таких злочинів як вбивств, розбоїв, хуліганств, ДТП, квартирних крадіжок.

На території району зареєстровано 3  факти незаконного зберігання наркотиків та 1 факт  незаконного поводження зі зброєю.

Розкриття крадіжок не зважаючи на їх збільшення становить 50 % (по області розкриття становить 24,4 %).

Всього розкриття всіх зареєстрованих злочинів поточного року становить 52,9 % (обласний відсоток розкриття злочинів складає 26,4 %).

               

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник  слідчого  відділення Великописарівського ВП Охтирського ВП ГУПН в Сумській області майор поліції  Гордієнко Віталій Іванович повідомив:

Протягом 2 місяців 2017 року в провадженні слідчих слідчого відділу Великописарівського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області  перебувало 133 кримінальних провадження

Всього закінчено 34 кримінальне провадження, з яких 17 направлено до Великописарівського районного суду з обвинувальними актами стосовно 17 осіб, 1 з клопотанням про застосування примусових заходів медичного характеру та 2 клопотання про звільнення підозрюваних від кримінальної відповідальності.

Слідчі за погодженням з прокурорами Великописарівського відділу Охтирської місцевої прокуратури звертались до суду для обрання  запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту за вчинення тяжкого тілесного ушкодження, а також, у виді особистого зобов’язання 2 рази за вчинення крадіжок. Всі клопотання слідчих судом задоволено та підозрюваним обрано запобіжні заходи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник Великописарівського відділу Охтирської місцевої прокуратури радник юстиції Бречка Віта Дмитрівна повідомила:

Уподовж січня-лютого 2017 року прокурорами Великописарівського відділу Охтирської місцевої прокуратури спрямовано до Великописарівського районного суду 20 кримінальних проваджень стосовно 20 осіб, з них 17 з обвинувальними актами, 2 з клопотанням про звільнення підозрюваних від кримінальної відповідальності та 1 з клопотанням про застосування примусових заходів медичного характеру.

Найбільшу кількість обвинувальних актів направлено до суду стосовно підозрюваних осіб за вчинення злочинів проти життя та здоровя (легкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження) – 10, злочини проти власності (крадіжки,грабіж) – 8, злочини, повязані з незаконним обігом наркотичних засобів – 2.

 Прокурорами відділу за 2 місяці поточного року підтримано державне обвинувачення в суді по 17 кримінальним провадженням. По 9 кримінальним провадженням винесено обвинувальні вироки стосовно 9 осіб, з них до позбавлення волі реально засуджено 2 осіб, до арешту 1 особу, до позбавлення волі із застосування іспитового строку – 3 осіб, призначено покарання у вигляді громадських робіт 2 особам та 1 особу засуджено до штрафу.

 Пять кримінальних проваджень судом закрито у зв’язку з відмовою потерпілих від обвинувачення у кримінальних провадженнях у формі приватного обвинувачення стосовно підозрюваних у вчиненні легких тілесних ушкоджень.

Одну особу звільнено від кримінальної відповідальності, передбаченої ч.1 ст.263 КК України(незаконне придбання, носіння, зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу), оскільки громадянин добровільно здав органам влади бойові припаси.

 

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (03.03.2017)
Просмотров: 119 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]