Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 01:30
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Социальная сфера

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ЖОВТНІ 2012 РОКУ

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ЖОВТНІ 2012 РОКУ

 

У жовтні 2012р. індекс споживчих цін по області, як і по країні в цілому становив 100,0%.

На споживчому ринку області у жовтні 2012р. порівняно з вереснем 2012р. індекс цін на продукти харчування та безалкогольні напої становив 100,1%.

Серед продуктів харчування на 1,0% стали коштувати більше молоко, сир та яйця (у т.ч. яйця – на 5,5%). На 0,7- 0,2%  подорожчали фрукти, олія та жири, м'ясо та м’ясопродукти, інші продукти харчування. Водночас відчутно (на 7,5%) подешевшали овочі, зокрема, капуста – на 34,6%, картопля – на 19,0%. Ціни на цукор, джем, мед, шоколад та кондитерські вироби з цукру знизились на 0,5% (при цьому  цукор став коштувати менше на 1,5%), рибу та продукти з риби – на 0,4%. Індекс цін на безалкогольні напої становив 100,5%.

У сфері відпочинку і культури ціни (тарифи) зменшились на 0,4%, у т.ч. аудіотехніка, фотоапаратура та обладнання для обробки інформації подешевшали на 2,4%, туристичні послуги – на 0,5%.

На  0,3% зменшились ціни у сфері охорони здоров’я, зокрема, ціни (тарифи) на послуги санаторно-курортних установ знизились на 3,5%, фармацевтична продукція, медичні товари та обладнання подешевшали на 0,4%.

Індекс цін (тарифів) на транспорт в цілому склав 99,8%. При цьому  вартість проїзду в залізничному пасажирському транспорті знизилась на 4,6%, а паливо та мастила стали дорожчими на 0,5%.

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла подешевшали на 0,2%. Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива в цілому знизились на 0,1%, при цьому ціни і тарифи на комунальні послуги залишились на рівні цін попереднього місяця.

Ціни (тарифи) у сфері зв’язку, освіти, на послуги ресторанів та готелів, а також на різні товари та послуги залишились на рівні цін попереднього місяця.

 Начальник                   Л.І. Олехнович

 

Довідки за телефоном: 25 10 81

Веб-сайт Головного управління статистики у Сумській області: www.sumy.ukrstat.gov.ua
Категория: Социальная сфера | Добавил: vorskla1968 (21.11.2012)
Просмотров: 325 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]