Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 00:24
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

Цивільний шлюб - чи є у ньому щастя?

Для одних «жіноче щастя» це, як у пісні, коли «милий поряд», інші вважають за краще, щоб це був офіційно зареєстрований у відділі ДРАЦС шлюб. Мабуть праві і ті, й інші: адже у кожного своє розуміння щастя.

Люди із різних причин живуть у цивільному шлюбі. Дехто краще хоче пізнати одне одного, а вже потім організовувати весілля - торжество зі всіма формальностями(у вигляді штампу в паспорті, обручок та святкового застілля), інші ж вважають цей вид спільного проживання офіційним тому, що вже одного разу «обпеклися », треті просто бояться змінювати щось у своєму житті й розраховують, що, живучи так, на віру, вони матимуть можливість відступити назад, ну, а четверті впевнені, що їм і так добре разом. Так чи інакше, кожен, вибравши цивільний шлюб, розраховує все ж, що його чекає попереду довге і щасливе життя удвох. Чи це так? І що може чекати вас в майбутньому, якщо ви надали перевагу цивільному шлюбу перед офіційним?

Отже, варіант перший. Ваш шлюб дійсно може бути щасливим: ви прекрасно підійдете одне одному як в фізіологічному, так і в побутовому плані. Ви будете намагатися зрозуміти партнера незважаючи ні на які труднощі. І, нарешті, цивільний шлюб може плавно перейти до рівня офіційного.

Варіант другий - цей шлюб дійсно виявиться «пробним». При найменшому нерозумінні ви просто розбіжитеся, вирішивши, що не підходите одне одному - адже в цивільному шлюбі зробити це значно простіше, аніж розірвати офіційний зв'язок.

Є ще й третій варіант: проживши разом не один рік (а, можливо, навіть не один десяток років), ви все-таки розійдетесь - і ось тут вас чекають серйозні проблеми. Це при офіційно зареєстрованому шлюбі у людей є всі права на спільно нажите майно, у дітей є ім'я батька і право на аліменти з його боку. Але от як бути, коли ви спільними зусиллями під час проживання у цивільному шлюбі придбали квартиру, яку оформили на нього (або на неї)? А розлучаєтеся найлютішими ворогами? На чиєму боці буде закон? Або коли під час такого шлюбу у вас випадково народилася дитина (погодьтеся, в цивільному шлюбі рідко коли бувають заплановані діти) - які вона має права? До речі, часом саме народження малюка підштовхує його батьків що живуть в неофіційному шлюбі до думки про шлюб офіційний.

Без сумнівів, в цивільному шлюбі є як свої плюси, так і мінуси. Адже святкуючи весілля, ніхто не можете знати, що чекає його у подальшому сімейному житті - адже все, що було до цього, ви бачили крізь «рожеві окуляри» і призму закоханості. Але найчастіше коли приходять суворі будні (які бувають у житті кожної сімейної пари) - і ваша кохана друга половинка виявляється зовсім не такою вже ідеальною, то змінити щось вже дуже непросто. Куди простіше розбігтися, якщо ви живете в цивільному шлюбі - не влаштовують його звички або її недоліки, ви просто можете від цього втекти. Це, без сумніву є плюсом такого проживання. Знаючи, що ваш партнер може в будь-який момент зібрати речі і піти, швидше за все, ви будете намагатися підтримувати романтику у відносинах - ось вам ще одна перевага цивільного шлюбу. Проте існують і мінуси - юридична незахищеність, майнові суперечки, які очікують вас, якщо раптом захочете розлучитися.

Так що, "громадянський” шлюб - це ненадійна форма сімейного життя. Чоловіки і жінки по-різному сприймають такий шлюб: першим він дає відчуття свободи, другим - відчуття заміжжя. Але якщо саме таким ви бачите свій щасливий шлюб, то яка різниця, зареєстрований він офіційно чи ні ?

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (22.02.2018)
Просмотров: 47 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]