Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 00:48
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

До комунальної власності повернуто майна на суму понад 1 мільйон гривень.

       Встановлено, що на території 5 рад розміщені внутрішньогосподарські меліоративні осушувальні системи, які відповідно до вимог Законів України «Про приватизацію державного майна», «Про колективне сільськогосподарське підприємство» не підлягають приватизації, а безоплатно передаються до комунальної власності у визначеному постановою Кабінету Міністрів України» №1253 від 13.08.2003 Порядку безоплатної передачі у комунальну власність об’єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, а також внутрішньогосподарських меліоративних систем колективних сільськогосподарських підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передачі на баланс підприємств-правонаступників. 

Встановлено, що у порушення вимог вищезазначених нормативно-правових документів у квітні 2004 року 5 сільських рад району не взяли на баланс внутрішньогосподарські меліоративні системи та у подальшому не закріпили останні за відповідними підприємствами на праві повного господарського відання (оперативного управління).

         За таких обставин упродовж 10 років здійснювалось безгосподарське використання меліоративних систем району.

         У зв’язку із вищевикладеним, з метою усунення виявлених порушень прокуратурою району до сільських рад внесені подання. 

         На виконання вимог прокуратури району сільськими радами здійснено комісійне обстеження меліоративних систем району та останні взяті на баланс.

         Таким чином, завдяки вжитим прокуратурою району  заходами, до обліку об’єктів комунальної власності включені меліоративні системи району загальною вартістю понад 1 млн. грн.

 

Прокурор району                                                                        В. Нікітченко

 

 

            

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (17.04.2014)
Просмотров: 372 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]