Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 00:47
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Сельское хозяйство и промышленость

До професійного свята – Дня автомобіліста

До професійного свята – Дня автомобіліста

 

30 жовтня  відзначають своє професійне свято автомобілісти. Це свято не тільки працівників автотранспортного комплексу, а й усіх автолюбителів.

 За даними Головного управління статистики у Сумській області, сьогодні на ринку послуг вантажних автоперевезень Сумщини працюють 585 фізичних осіб-підприємців та 62 автопідприємства. За січень–вересень 2012 року замовникам було доставлено 1406,5 тис. тонн вантажів, що на 6,8% перевищує обсяги відповідного періоду минулого року. Слід відмітити, що 36,7% загального обсягу вантажних автоперевезень було виконано автоперевізниками м.Суми, 25,7% – у містах обласного підпорядкування, решта обсягу виконана          у районах.

 Сьогодні на ринку пасажирських автопослуг Сумщини працюють                339 фізичних осіб-підприємців, що за угодами з місцевими адміністраціями виконують маршрутні перевезення на всіх видах сполучення, та                           15 автопідприємств. З початку року послугами пасажирського автотранспорту скористалися 50,8 млн. пасажирів, у тому числі 26,2 млн. –  в обласному центрі. Слід відмітити, що 57,0% пасажирських автоперевезень виконано автобусами фізичних осіб-підприємців. На маршрутах Сумщини приватні підприємці використовують 720 автобусів, у тому числі 86 «маршруток» – працюють у м.Суми, 196 – обслуговують  внутрішньоміські маршрути в інших містах, 223 – працюють на приміському сполученні та 215 автобусів – обслуговують міжміські маршрути.  


Начальник               Л.І. Олехнович
Категория: Сельское хозяйство и промышленость | Добавил: vorskla1968 (31.10.2012) | Автор: Статистика
Просмотров: 368 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]