Приветствую Вас Гость!
Субота, 17.11.2018, 23:01
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

Додержання бюджетного законодавства

 умовах сьогодення дотримання вимог чинного бюджетного законодавства є одним із основних напрямків діяльності органів прокуратури України.

 У зв’язку із цим прокуратурою району упродовж 2014 року направлено роботу на виявлення порушень вимог чинного законодавства у бюджетній сфері. За вказаний період проведено 3 перевірки за результатами яких внесено 4 подання, які розглянуті, задоволені та 2 посадові особи притягнуті до відповідальності із яких одна посадова особа контролюючого органу. Крім того, за результатами перевірки розпочато 1 кримінальне провадження у бюджетній сфері, по якому на даний час проводиться досудове розслідування. Встановлений розмір збитків по вказаному кримінальному провадженню становить 113 тисяч гривень.

Одним із найпоширеніших порушень є здійснення розпорядниками коштів реєстрації бюджетних зобов’язань та оплата товарів і послуг за фактично невиконанні роботи або ненадані послуги. Вищевказане грубо суперечить вимогам ст. 49 Бюджетного кодексу України у відповідності до якої розпорядник бюджетних коштів лише після отримання товарів, робіт і послуг відповідно до умов взятого бюджетного законодавства приймає рішення про їх оплату та надає доручення на здійснення платежу органу Державної казначейської служби України.

Дотримання вимог бюджетного законодавства постійно перебуває на контролі прокуратури В.Писарівського району.

Старший прокурор прокуратури 

В.Писарівського району

юрист 3 класу Андрій Кісельчук

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (24.07.2014)
Просмотров: 289 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]