Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 00:08
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

Дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні своїх повноважень контролюючими органами

 

Відповідно до вимог Закону України «Про прокуратуру» та Конституції України органи прокуратури здійснюють нагляд за додержанням і правильним застосуванням законів органами виконавчої влади, органами державного і господарського управління та контролю, радами, їх виконавчими органами, військовими частинами, підприємствами, установами та організаціями та нагляд за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами.

У зв’язку із реалізацією прокуратурою В.Писарівського району вищевказаних повноважень упродовж 2014 року проводилась перевірка дотримання контролюючими органами їх повноважень при реалізації повноважень щодо адміністрування єдиного соціального внеску, при здійсненні перевірок щодо припинення діяльності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та інших контрольних повноважень. За результатами проведених перевірок прокуратурою району внесено 5 подань, з яких 4 розглянуті, задоволені, 2 посадових особи притягнуті до відповідальності, а також відшкодовано 35 тисяч гривень. Одне подання на даний час перебуває на розгляді.

Крім того, прокуратурою В.Писарівського району постійно здійснюється контроль за виникненням та погашенням заборгованості по сплаті заробітної плати на території В.Писарівського району.

Водночас роз’яснюю, що у відповідності до ст. 21 Закону України «Про прокуратуру» перевірки за зверненнями громадян органами прокуратури проводяться лише після їх попереднього  розгляду компетентними органами виконавчої влади,   органами   місцевого  самоврядування,  їх  посадовими  чи
службовими  особами або  неприйняття  ними  у  встановлені строки
рішень з цих питань.

З огляду на викладене, у разі надходження до прокуратури району звернень без їх попереднього розгляду уповноваженими органами, останні у відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян» будуть надіслані за належністю з одночасним повідомленням про це заявника.

 

Старший прокурор прокуратури

В.Писарівського району

юрист 3 класу                                                                     Андрій Кісельчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (18.08.2014)
Просмотров: 241 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]