Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 00:37
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Социальная сфера

Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.06.2016  № 1717/5

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

17 червня 2016 р.

за № 876/29006

Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань

Відповідно до підпункту 2-2 пункту 3 та пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, та з метою забезпечення доступності, а також підвищення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань НАКАЗУЮ:

1. Запровадити пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2016 року № 359/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 лютого 2016 року за № 200/28330, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісами.

2. Начальникам головних територіальних управлінь юстиції в областях та м. Києві, Координаційному центру з надання правової допомоги (Вишневський А.В.), державному підприємству "Національні інформаційні системи" (Лур’є С.С.) протягом місяця з дня набрання чинності цим наказом вжити вичерпних заходів, необхідних для реалізації цього наказу, у тому числі:

провести навчання працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою належного виконання ними функцій з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань;

забезпечити доступ працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги до програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

3. Координаційному центру з надання правової допомоги (Вишневський А.В.) до 01 листопада 2016 року подати Міністру юстиції України звіт про результати реалізації пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань відповідно до цього наказу.

4. Департаменту приватного права (Ференс О.М.) разом з Координаційним центром з надання правової допомоги (Вишневський А.В.) за результатом реалізації пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань відповідно до цього наказу та у разі доцільності його запровадження на постійній основі забезпечити внесення змін до законодавства у відповідній сфері.

5. Департаменту приватного права (Ференс О.М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

П. Петренко

Категория: Социальная сфера | Добавил: vorskla1968 (13.07.2016)
Просмотров: 172 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]