Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 00:49
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

Прокуратура району інформує про вжиття координаційних заходів по боротьбі зі злочинністю

Прокуратурою району проведено міжвідомчу нараду, на який обговорений стан профілактики правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, групою осіб та особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення.

 У роботі наради взяли участь прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення прокуратури області Петльований В.В., начальник В.Писарівського РВ УМВС України в Сумській області Цуріков О.М., його заступники Гордієнко В.І., Коноз В.М., виконувач обов’язків начальника дільничних інспекторів Пугач Я.В., оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Монастирьов С.В., голова районної державної адміністрації Сіденко Г.І., начальник відділу освіти, молоді і спорту Дмитриченко С.О., секретар спостережної комісії Савіна Л.В., виконувач обов’язків начальника служби у справах дітей Кузьменко Т.Л., начальник відділу прикордонної служби Штримайтіс С.В., начальник Охтирського МРВ КВІ УДПтСУ в Сумській області Гришковський М.Ф. та старший інспектор В.Писарівського районного підрозділу КВІ Лофицький С.О.

Правовою підставою до проведення зазначеної наради є ст. 10 Закону України «Про прокуратуру», якою визначено, що Генеральний прокурор України та підпорядковані йому прокурори координують діяльність по роботі із злочинністю органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів. Аналогічні повноваження прокурора визначені і Положенням про координацію діяльності правоохоронних органів по боротьбі із злочинністю та корупцією, яке затверджене спільним наказом №43/375/166/353/284/241/290/256 від 26.04.2012 року. 

Обговоривши стан профілактики правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, групою осіб та особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення, міжвідомча нарада зазначила, що правоохоронними органами району і органами виконавчої влади проведено певну організаційну та практичну роботу в цьому напрямку.

Однак вжиті заходи є недостатніми, оскільки упродовж 6 місяців поточного року просліджується стала тенденція до збільшення кількості вчинених злочинів вказаних категорій.

Так, станом на 31.05.14 особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення вчинено 23 злочини проти 10 за аналогічний період минулого року (+53,3%), у складі групи осіб 3, у минулому році – 0 (+300%), у стані алкогольного сп’яніння вчинено 12 злочинів проти 10 за аналогічний період минулого року (+20%).

Причинами такого негативного явища є недостатня профілактична робота в першу чергу правоохоронних органів району та органів виконавчої влади. 

Хоча на даний час на території району не спостерігається ріст правопорушень, вчинених неповнолітніми, питання проведення профілактичних заходів, направлених на упередження вчинення ними правопорушень, в тому числі через вживання спиртних напоїв залишається актуальним, а тому зазначене питання також стало одним із предметів обговорення на нараді.

При обговорені нарада вирішила, що стан роботи з профілактики правопорушень, вчинених у  стані сп’яніння, групою осіб та особами, які раніше вчиняли правопорушення потребує комплексного вирішення проблем з об’єднанням зусиль правоохоронних органів та органів виконавчої влади, безумовного виконання законів.                           

За результатами роботи заслухані звіти учасників та запрошених на міжвідомчу нараду, обговорені проблемні питання, визначені шляхи до їх усунення та недопущення прорахунків в подальшій роботі на вказаному напрямку, заплановано проведення ряду скоординованих заходів, спрямованих на покращення боротьби із правопорушеннями зазначених категорій.

 

Прокурор району

В.Нікітченко

 

 

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (21.07.2014)
Просмотров: 394 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]