Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 01:25
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

Прокуратурою продовжується викриття фактів  незаконних виплат бюджетних коштів переселенцям!

 

Великописарівський відділ Охтирської місцевої прокуратури  продовжує вживати заходи, щодо забезпечення інтересів Держави в бюджетній сфері.

Відповідно до «Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» затверджено Постановою Кабінету міністрів України № 505 від 01.10.2014 не призначається така допомога особам, члени сім’ї яких мають у власності житлове приміщення розташоване в регіонах, інших ніж тимчасово окупована територія України, райони проведення антитерористичної операції та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення, а також в разі якщо будь-хто з членів сім’ї має на депозитному банківському рахунку кошти у сумі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

З метою отримання незаконних виплат «адресної допомоги», особи що набули статусу внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції вдаються до внесення неправдивих відомостей під час звернення до Управління соціального захисту населення Великописарівської районної державної адміністрації та всупереч вимогам законодавства в подальшому не повідомляють про обставини, які впливають на призначення допомоги.

Так, на території Великописарівського району нещодавно знову встановлені факти здійснення незаконних виплат бюджетних коштів у вигляді щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання внутрішньо переміщеним особам. За даним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань для проведення розслідування та встановлення обставин вчинення кримінальних правопорушень.

За результатом досудового розслідування стосовно одного з отримувачів «адресної допомоги» до Великописарівського районного суду спрямовано обвинувальний акт, дії підозрюваної особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) КК України, а сума встановлених збитків Державі сягає понад 30 тис. гривень. В результаті досудового розслідування по кримінальному провадженню, в рахунок погашення завданих Державі збитків, підозрюваною особою вже, в добровільному порядку  повернуті грошові кошти на вказану суму.

Прокурор Великописарівського відділу

Охтирської місцевої прокуратури                                            А. Кузнецов

 

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (09.08.2017)
Просмотров: 61 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]