Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 00:08
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

Розгляд звернень та особистий прийом громадян у прокуратурі за 2015 рік

Захист прав і свобод громадян, юридичних осіб і депутатів усіх рівнів, їх гарантій визначають основний зміст діяльності органів прокуратури. Звернення є джерелом інформації, що відображає стан законності в тій чи іншій сфері правовідносин.

Розгляд звернень та особистий прийом в органах прокуратури здійснюється відповідно до Конституції України, Законів України «Про звернення громадян», «Про прокуратуру», «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про Регламент Верховної Ради України», «Про комітети Верховної Ради України», інших законодавчих актів України.

Упродовж 2015 року прокуратурою Великописарівського району (нині – Великописарівський відділ Охтирської місцевої прокуратури) на виконання вимог вищезазначених законів та наказу Генерального прокурора України № 9гн від 27 грудня 2014 року «Про організацію особистого прийому та розгляду звернень в органах прокуратури України» здійснено ряд організаційних і практичних заходів з метою забезпечення кваліфікованого та своєчасного вирішення звернень громадян, реального поновлення порушених прав. Робота спрямовувалася на захист прав і свобод людини та громадянина, зміцнення законності.

За минулий рік до прокуратури загалом надійшло 36 звернень, з них вирішено 18 звернень. З числа вирішених звернень задоволено 3.

Решту належним чином оформлених звернень у відповідності до вимог чинного законодавства для їх розгляду по суті направлено за належністю до інших відомств.

Загальна кількість заяв у 2015 році зменшилася на 38 % у порівнянні з 2014 роком. Причинами зменшення кількості звернень є прийняття нового Закону України «Про прокуратуру» та своєчасне роз’яснення через засоби масової інформації, на особистих прийомах громадян повноважень органів прокуратури та порядку з розгляду звернень громадян.

Протягом минулого року на особистому прийомі в прокуратурі району побувало 93 особи, із яких 33 прийнято особисто керівником прокуратури. Проведено виїзні прийоми громадян на території Кириківської селищної ради, Добрянської та Рябинівської сільських рад.

 

Прокурор  Великописарівського відділу

Охтирської місцевої прокуратури

юрист 3 класу                                                                                      Сергій Чечетт

 

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (22.02.2016)
Просмотров: 185 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]