Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 01:01
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

У прокуратурі району

На виконання вимог ст. 6 Закону України «Про прокуратуру» Великописарівський відділ Охтирської місцевої прокуратури інформує населення району про результати роботи, стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності упродовж 12 місяців 2015 року.
За штатом у відділі налічується 3 прокурорські посади, які укомплектовані. З вказаних оперативних працівників 2 є молодими спеціалістами зі стажем роботи до 3 років. 
Упродовж 12 місяців поточного року проведено координаційну нараду, на якій розглянуто стан запобігання та протидії злочинності і корупції на території В.Писарівського району упродовж 2014-2015 років.
Заходи, передбачені координаційною нарадою виконані своєчасно та в повному обсязі. 
Упродовж 2015 року у Великописарівському районі зареєстровано 231 кримінальне провадження (динаміка -0,9%).
По району відмічається зниження злочинності в порівнянні з 2014 роком на 2.9 % (з 138 до 134 кримінальних правопорушень). Спостерігається позитивна тенденція до зниження кількості тяжких злочинів на 27.9% (з 43 до 31). Зменшення кількості злочинів проти власності з 62 до 61 (-1.6%), із них крадіжок з 56 до 50. Не допущено жодного випадку вчинення таких злочинів як зґвалтувань, тяжких тілесних ушкоджень, вимагань.
Викрито 1 кримінальне правопорушення, пов’язане з хабарництвом.
Відсутні кримінальні правопорушення вчинені у складі організованих злочинних груп.  
Забезпечено своєчасне та достовірне ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Не допущено фактів неправомірного затримання осіб, підозрюваних у вчиненні злочинів. 
Поряд з цим обліковано 3 особливо тяжких злочини проти 1 за аналогічний період 2014 року. Відмічається ріст кількості злочинів, вчинених особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення.
         Упродовж 12 місяців 2015 року працівниками відділу здійснено процесуальне керівництво у 304  кримінальних провадженнях, забезпечено їх повне, всебічне та неупереджене розслідування, дотримання розумних строків. До суду спрямовано 73  обвинувальних акти, із них з угодами про примирення 12, про визнання винуватості 9. Спрямовано 2 клопотання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності та 1 клопотання про застосування заходів виховного характеру. Не допущено випадків продовження визначених КПК України строків досудового розслідування. Перевірено 136 кримінальних проваджень, у яких прийняті рішення про їх закриття на предмет законності та обґрунтованості останніх. Процесуальними керівниками прийнято 17 рішень про об’єднання кримінальних проваджень, 8 проваджень направлено за підслідністю. Проведено 6 негласних слідчий (розшукових) заходів, результати 5 використані як докази у кримінальних провадженнях.
При здійсненні нагляду за діяльністю В.Писарівського РВ УМВС України в Сумській області (Великописарівського відділення поліції Охтирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області) під час дізнання та досудового слідства, прокуратурою району скасовано 7 необґрунтованих та незаконних постанов про закриття кримінальних проваджень, надано 47 письмових вказівок слідчим для проведення слідчих дій у кримінальних провадженнях з метою забезпечення їх повного, об’єктивного та неупередженого розслідування, встановлення істини. Виявлено та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 4 кримінальних провадження, які не були облікованими. За допущені порушення при проведенні дізнання та досудового слідства прокуратурою району внесено 9 документів реагування, за результатами розгляду яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності 9 працівників В.Писарівського райвідділу внутрішніх справ.
Упродовж року підозрюваним по кримінальним провадженням обрано всього 5 запобіжних заходів, із них у виді особистого зобов’язання - 2 та тримання під вартою - 3.
Перевірено 52 оперативно-розшукових справ. Для усунення виявлених порушень внесено 4 документи реагування, які задоволені, за результатами їх розгляду притягнуто до відповідальності 3 оперативних працівники. У порядку ст. 14 Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» надано 9 письмових вказівок.   
Упродовж 12 місяців минулого року працівниками прокуратури прийнято участь у розгляді судом 145 справ з приводу розгляду кримінальних проваджень та питань щодо виконання вироків.
Упродовж зазначеного періоду виявлено 14 фактів вчинення адміністративних корупційних правопорушень (упродовж 2014 – 0). Внесено 1 акт прокурорського реагування у сфері запобігання корупції, за результатами розгляду якого притягнуто до дисциплінарної відповідальності 1 посадову особу.
При здійсненні представницьких повноважень за позовами прокуратури судом відкрито провадження у справах на суму 1 347 тис. грн. На даний час задоволено 13 позовів на суму 987 тис. грн., на примусове виконання передано рішень суду на суму 14 тис. грн.
За позовом прокуратури району скасовано рішення та визнано недійсним договір оренди з приводу неправомірного використання 333 га землі вартістю 8,7 млн. грн.
При здійсненні нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях прокуратурою району внесено 11 документів реагування, до відповідальності притягнуто 4 посадових осіб.
Під час нагляду за додержанням законів при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян внесено 14 документів реагування, до відповідальності притягнуто 10 посадових осіб.
Розглянуто 37 звернень громадян, із них вирішено - 18, задоволено з вирішених – 3, направлено в інші відомства – 18. Прийнято громадян на особистому прийомі  - 96, із них особисто керівником прокуратури – 33.
Прокуратурою здійснено 31 виступ у засобах масової інформації. 
Для подальшого зміцнення законності в регіоні розроблено низку організаційно - практичних заходів та визначені пріоритетні напрями роботи. 
Вікторія БРЕЧКА,
начальник Великописарівського відділу Охтирської місцевої прокуратури

 

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (16.01.2016)
Просмотров: 262 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]