Приветствую Вас Гость!
Субота, 17.11.2018, 23:44
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

Відстояно права дитини

Відповідно до ст. 36-1 Закону України «Про прокуратуру» підставою представництва в суді інтересів громадянина є його неспроможність через фізичний стан, недосягнення повноліття, похилий вік, недієздатність або обмежену дієздатність самостійно захистити свої порушені чи оспорювані права або реалізувати процесуальні повноваження. 
За позовом прокуратури Великописарівського району, за дитиною, батько якої помер, а мати позбавлена батьківських прав, визнано право власності на 1/7 частини земельної ділянки площею 2,139 га, вартістю 63 тис. грн.
Після смерті батька неповнолітнього відкрилася спадщина на земельну ділянку. Однак державним нотаріусом дитині відмовлено у видачі свідоцтва про право на спадщину, оскільки був відсутній правовстановлюючий документ на спадкову земельну ділянку.
Із метою захисту майнових прав дитини, позбавленої батьківського піклування, прокуратура району звернулася до суду з позовом про визнання за останньою права власності на зазначену земельну ділянку в порядку спадкування за законом. 
Наразі позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі, права дитини на спадкове майно поновлено.
Вікторія БРЕЧКА, 
старший прокурор прокуратури  В.Писарівського району, радник юстиції.

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (13.05.2015)
Просмотров: 193 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]