Приветствую Вас Гость!
Середа, 24.10.2018, 00:15
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

Забезпечуємо захист підприємницькій діяльності
У 2013 році Генеральною прокуратурою України визначено один із напрямів діяльності прокуратури у сфері нагляду за додержанням та застосуванням законів – забезпечення захисту конституційних засад підприємницької діяльності.
Із метою забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності упродовж 2013 року прокуратурою В.Писарівського району проведено 3 перевірки у вказаній сфері. Як показали проведені перевірки, суб’єкти здійснення державного контролю та правоохоронних органів часто порушують вимоги чинного законодавства щодо порядку виходу на перевірку, підстав до проведення останньої, а також оформлення її результатів. Прикладом виявлених порушень є проведення працівниками контролюючих органів у складі робочої групи всупереч встановленому законом порядку перевірок суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання останніми вимог трудового законодавства. За результатами проведених у 2013 році перевірок прокуратурою району внесено 5 актів прокурорського реагування, за  якими притягнено до дисциплінарної відповідальності 5 осіб. 
Також у 2013 році проведено оперативну нараду з представниками контролюючих та правоохоронних органів з питань забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності. На вказаній нараді прокуратурою району наголошено на недопущенні контролюючими та правоохоронними органами випадків здійснення «тиску» на суб’єктів підприємницької діяльності.
Крім того, для оперативності здійснення нагляду у вказаній сфері створено «гарячу лінію» для суб’єктів підприємницької діяльності, що відповідно діє на рівні Генеральної прокуратури України, обласних та районних прокуратур. Вказана «гаряча лінія» діє з метою своєчасного повідомлення органів прокуратури про незаконні дії контролюючих та правоохоронних органів відносно суб’єктів господарювання та захисту прав і законних інтересів останніх.
Телефони «гарячої лінії» прокуратури Сумської області щодо повідомлень про факти незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб’єктів із боку контролюючих та правоохоронних органів: тел. (0542) 22-11-83 — у робочі дні, тел. (0542) 22-00-31 — у вихідні та святкові. Номер телефону «гарячої лінії» прокуратури В.Писарівського району з вищевказаних питань: тел. 5-12-76.
Андрій Кісельчук,
старший прокурор прокуратури В.Писарівського району, юрист 3 класу.
Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (08.11.2013)
Просмотров: 295 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]