Приветствую Вас Гость!
Неділя, 18.11.2018, 00:17
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Выбор раздела

Погода

Наши друзья

Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Поиск по сайту

...

Шановні читачі!
Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Власть

Запобігання проявам корупції

З урахуванням вимог чинного антикорупційного законодавства, прокуратурою району постійно проводиться робота спрямована на запобігання корупції, вжито організаційні та практичні заходи щодо протидії корупції.

Зокрема, в червні 2014 року проведено міжвідомчу нараду керівників правоохоронних органів та органів виконавчої влади Великописарівського району, на яких серед інших прийнято рішення про посилення стану відомчого контролю та прокурорського нагляду за додержанням антикорупційного законодавства, а також передбачено конкретні заходи щодо підвищення ефективності роботи на даному напрямку.

Окрім того, 30.12.2014 проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів району за участі представників виконавчої влади та місцевого самоврядування. На нараді розглянутий стан запобігання та протидії злочинності, дотримання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, виявлення правопорушень у сфері економіки, службової діяльності та корупції. За наслідками обговорення рішенням наради роботу правоохоронних органів В.Писарівського району по боротьбі зі злочинністю визнано такою, що потребує покращення. Увагу керівництва Великописарівського РВ УМВС України в області звернуто на необхідність вжиття додаткових заходів щодо виявлення та попередження кримінальних правопорушень у сфері протидії економіці, корупції, незаконної службової діяльності. За вказаними напрямками розроблені спільні, узгоджені заходи діяльності.

Крім того, з метою активізації роботи у сфері запобігання і протидії корупції, оперативного розкриття, кваліфікованого і ефективного розслідування кримінальних проваджень про корупційні правопорушення, 20.01.15 наказом прокурора району створена відповідна міжвідомча робоча група, до складу якої включені найбільш досвідчені працівники прокуратури району та Великописарівського РВ УМВС України в Сумській області.

За результатами роботи прокуратури району у сфері запобігання та протидії корупції у минулому році до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості щодо одного кримінального правопорушення з ознаками корупції, з метою усунення виявлених порушень закону, причин і умов, що їм сприяли внесено 4 подання, які розглянуто та задоволено. До дисциплінарної відповідальності притягнуто одну посадову особу.

Робота із запобігання та протидії такому негативному явищу як корупція повинна будуватися на взаємодії та спільних зусиллях, в тому числі з боку жителів району. З огляду на викладене кожен може, не гаючи часу, виконуючи свій громадський обов’язок, повідомити правоохоронні органи про відомі факти вчинення посадовими особами корупційних дій.

Відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» за вчинення корупційних правопорушень винні особи притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності в установленому законом порядку.

Варто зауважити, що особа, котра у зв’язку з вимаганням у неї неправомірної вигоди, перш ніж її дати, звернулася до правоохоронних органів не несе вищезазначеної відповідальності, в тому числі і кримінальної.


 

Прокурор прокуратури Великописарівського району

юрист 3 класу С. Чечетт

Категория: Власть | Добавил: vorskla1968 (04.02.2015)
Просмотров: 224 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]