Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Спорт

Легкоатлетичний крос відбувся
Із початку навчального року в нашому районі вже успішно пройшли змагання з трьох видів спорту чергових ХVІІІ районних ігор школярів. Так, у районних змаганнях із легкоатлетичного кросу відмінно виступили спортсмени Рябинівської ЗОШ І — ІІІ ст., які в сумі набрали найменше штрафних очок (сім) і вибороли перше місце (тренер Перепелиця О.В.). Друге місце в змаганнях вибороли кросмени Солдатського НВК (Панов О.І.) — 10 штрафних очок, і третьою стала команда Пожнянського НВК (Сторожев М.Ф.) — 11 штрафних очок. Наступні місця посіли такі школи: 4 місце — Заводська (22 очка), 5 — Ямненська (22), 6 — Кириківська (28), 7 — Попівська (28), 8 — Яблучненська (32), 9 — В.Писарівська (38), 10 — Тарасівська (51), 11 — Вищевеселівська (68) і 12 місце посіла Розсошівська школа (69 очок). У командній боротьбі одне із місць ще може посісти команда Добрянського НВК, яка на змаганнях виступала не в повному складі (через участь представників цієї команди у Всеукраїнських змаганнях із футболу серед дівчат). Цим спортсменкам оргкомітет змагань дозволив зробити забіг після прибуття із змагань. Серед неповних загальноосвітніх шкіл у командному заліку перемогу здобули кросмени Катанського НВК — 5 штрафних очок, друге — спортсмени Правдинської школи-інтернату і третє призове місце вибороли спортсмени Вільненського НВК. На четвертому місці залишились спортсмени Братеничанського НВК. Єдиною школою, яка не взяла участь у змаганнях, стала команда Олександрівського НВК.
В індивідуальних заліках переможцями і призерами змагань на дистанції 1000 м серед дівчат стали: І місце виборола Мєльнікова Настя (Кириківська ЗОШ) із рахунком 3 хв. 27 сек.; ІІ — Масалітіна Юлія— 3 хв. 28 сек. (Пожнянський НВК); ІІІ місце — Калітіна Оля — 3 хв. 29 сек. (Солдатський НВК). Серед юнаків І місце у Рябухи Геннадія (Заводська ЗОШ) — 3 хв. 02 сек., ІІ — Юрченка Олександра — 3 хв. 04 сек. (Рябинівська ЗОШ); ІІІ місце — у Пахомова Станіслава (В.Писарівська ЗОШ) — 3 хв. 06 сек. На дистанції 1500 м перемогу здобула Круподер Алла (Рябинівська ЗОШ) — 4 хв. 59 сек.; ІІ місце — Перлик Аня (Пожнянський НВК) — 5 хв. 10 сек.; ІІІ — Міронова Любов — 5 хв. 14 сек. (Пожнянський НВК). Серед юнаків на дистанції 3000 м перемогу здобувТарасенко Микола (Рябинівська ЗОШ) — 10 хв. 04 сек., ІІ місце посів Подварський Ігор — 10 хв. 18 сек. (Солдатський НВК) і ІІІ місце виборов Карлашов Олександр (Рябинівська ЗОШ) — 10 хв. 22 сек.

Команда Великописарівського району створена із кращих спортсменів. Вона брала участь і в обласних змаганнях, де серед 11 команд ІІ-ї групи посіла шосте місце. Це говорить про те, що кросовий біг у нашому районі ще знаходиться на середньому рівні, і тренерам ДЮСШ та вчителям фізичної культури шкіл є над чим працювати.

Григорій РИБАЛКА, директор Великописарівської ДЮСШ.

Категория: Спорт | Добавил: pasab1968 (10.11.2009)
Просмотров: 784 | Рейтинг: 5.0/2 |