Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Спорт

На першості району з футболу
На першості району з футболу серед юнаків у залік ХVІІІ спартакіади школярів у загальних змаганнях узяли участь всі середні загальноосвітні школи району. Спочатку команди за територіальним принципом були розділені на три зони, де в іграх між собою визначили по дві кращі команди, які вийшли в наступне коло змагань. У фінальній частині змагань ці команди способом жеребкування були розділені на дві підгрупи, переможці яких і виявляли між собою переможця районних змагань. У черговий раз, упевнено перемігши команду Заводської ЗОШ І — ІІІ ст. з рахунком 3:0, переможцями районних змагань стали футболісти Великописарівської спеціалізованої загальноосвітньої школи (тренер Коломієць О.А.). Футболісти Заводської ЗОШ І — ІІІ ст. посіли друге місце (вчитель фізкультури Романенко Ю.І.). Поступово підбиралися до ведучих позицій футболісти Пожнянського НВК (вчитель фізкультури Сторожев М.Ф.). У цьому році їм вдалося вибороти призове місце і серед юнаків, тільки в післяматчових штрафних 11-метрових ударах, перемігши з рахунком 5:3, футболістів Рябинівської ЗОШ І — ІІІ ст. (вчитель фізкультури Перепелиця О.В.). Пожнянська команда виборола ІІІ місце, на четвертому залишились футболісти Рябинівської школи. Без пробиття одинадцятиметрових штрафних ударів не обійшлося і в грі за 5 — 6 місця, де зустрілися команди Ямненської ЗОШ (вчитель фізкультури Рибалка Г.М.) і Добрянського НВК (вчитель фізкультури Середа С.П.). Краще пробили пенальті футболісти Ямненської ЗОШ — 5:4, основний час закінчився 1:1. Вони і посіли п’яте місце, що є для цієї школи втратою трьох позицій. А от команда Добрянського НВК хоч і посіла шосте місце, але з року в рік покращує свої позиції.
Григорій РИБАЛКА, директор Великописарівської ДЮСШ.

Категория: Спорт | Добавил: pasab1968 (10.11.2009)
Просмотров: 766 | Рейтинг: 3.0/1 |