Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Спорт

Спорт
Відмінні погодні умови, підготовка лижні, доброзичлива обстановка, гостинність — це ті фактори, які створили для проведення районних змагань з лижних гонок в залік ХVIII районних ігор школярів керівництво Солдатського НВК на чолі з її директором Постним А.П., вчителем фізичної культури та тренером із лижних гонок Пановим О.І., тренером із лижних гонок Солдатського відділення ДЮСШ Спіциним В.Є.
На таку гостинність відгукнулось чотирнадцять команд, що взяли участь у змаганнях. Звичайно, господарі змагань не тільки добре прийняли гостей, а й відмінно підготувались до змагань, виборовши за підсумками чотирьох гонок у двох вікових групах перше місце. Готували команду до змагань тренери Панов О.І. та Спіцин В.Є. Друге місце в змаганнях вибороли лижники Рябинівської ЗОШ І — ІІІ ст. (тренер Перепелиця О.В.). Третє місце в командному заліку посіла команда Добрянського НВК (тренер Середа С.П.). Наступні місця між командами збірних ЗОШ розподілилися так — Яблучненська ЗОШ, Великописарівська СЗОШ І — ІІІ ст., Тарасівська, Заводська, Пожнянська, Кириківська, Вищевеселівська, Ямненська ЗОШ. Команда ДЮСШ виступила на змаганнях поза конкурсом.
А серед команд ЗОШ І — ІІ ст. місця між трьома учасниками змагань розподілилися так: І місце —Правдинська школа-інтернат, ІІ — Катанська ЗОШ (обидві команди до змагань готував Середа О.С.) і ІІІ місце вибороли спортсмени Вільненського НВК (тренер Сопєльнік О.М.).
В індивідуальних дисциплінах серед юнаків старшої вікової групи гонку на п’ять кілометрів виграв Тарасенко Микола (Рябинівська ЗОШ) — 11 хв. 16 сек.; другим був Вискребенцев Владислав (Солдатський НВК) — 11 хв. 18 сек.; третім — Кучеренко Олександр (Солдатське відділення ДЮСШ) — 13 хв. 07 сек. Серед дівчаток старшої вікової групи 1992 — 1994 р.н. перемогу здобула Ваніна Ольга (Добрянський НВК) на дистанції 3 км з результатом 10 хв. 39 сек., другою була Москаленко Олена (Солдатський НВК) — 11 хв.05 сек., третьою — Повстян Ангеліна (В.Писарівська СЗОШ) — 13 хв. 03 сек.
В юнаків молодшої вікової групи 1995 — 1996 р.н. і молодших перемогу здобув Пойманов Ігор (Солдатський НВК) на дистанції 3 км із результатом 6 хв. 26 сек., другим був Панов Микола (Рябинівська ЗОШ) — 6 хв. 29 сек. І третім став Красніков Володимир (Солдатське відділення ДЮСШ) — 6 хв. 38 сек. Серед дівчаток у цій віковій групі перемогу здобула Станішевська Ліда (Солдатський НВК) на дистанції 3 км із результатом 7 хв. 10 сек., друге місце в Пойманової Вікторії (Солдатський НВК) — 7 хв. 54 сек. І третьою була Коваленко Оксана (Яблучненська ЗОШ) — 8 хв. 23 сек.