Великая Писаревка В-Писарівська РДА В-Писарівська районна рада Новини Лебедина Наша кнопка  Газета Ворскла

Нагадуємо, що постійно триває передплата на районну газету "Ворскла”. Якщо ви з якихось причин ще не передплатили районку, то поспішіть звернутися до поштових відділень або листонош. Залишайтеся з нами!

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Спорт

Змагалися футболісти

Футзалісти команди «Світанок» продовжують свої виступи з першості Краснопільського району. Нещодавно наші гравці проводили одразу дві зустрічі.

У першій наша команда перемагала після першого тайму юних гравців місцевої ДЮСШ із рахунком 7:1, та, вирішивши зберегти сили для другої зустрічі, дала супернику забити чотири «сухі» м’ячі у свої ворота. Взагалі наша команда перемогла з рахунком 7:5. Уже через годину гравці «Світанку» зустрічалися з командою села Наумівки, за яку грали недавні гравці краснопільського «Явору».

Перший тайм ми програли з рахунком 3:4, та після цього воротар нашої команди  М.Кулик (Р.Бантов не зміг поїхати на ігри) вирішив пограти польовим гравцем. Гідної йому заміни в воротах не знайшлося. Польові гравці по черзі займали місце в воротах. Звісно, така «чехарда» ні до чого хорошого призвести не могла: матч закінчився нищівною поразкою нашої команди з рахунком 4:10.